W trakcie realizacji

inwestycje Ostrołęka

Oferujemy na sprzedaż mieszkania i domy w okolicach Ostrołęki. Inwestycje realizowane są na atrakcyjnych, suchych działkach według zróżnicowanych projektów. Lokalizacje zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić ciszę, spokój i komfortowy wypoczynek, a jednocześnie dobre skomunikowanie ze wszystkimi pobliskimi ośrodkami miejskimi.

Osiedla są uporządkowane i estetyczne, a na ich terenach budujemy nowoczesne i funkcjonalne budynki, nie zapominając przy tym o miejscach parkingowych oraz zieleni. Mieszkanie w Ostrołęce to idealna inwestycja dla osób chcących zrównoważyć koszty zakupu i eksploatacji, a także pogodzić wygodny wypoczynek ze sprawną komunikacją.

osiedlezeromskiego

Osiedle Żeromskiego Ostrołęka - domy będą wykończone w standardzie deweloperskim i zostaną podłączone do miejskiej sieci gazociągowej.

zeromskiego etap 2

Etap II Żeromskiego Ostrołęka - domy będą wykończone w standardzie deweloperskim i zostaną podłączone do miejskiej sieci gazociągowej.

nowe_4

Kompleks mieszkaniowy DĘBOWA OAZA - mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim i zostaną podłączone do sieci gazowej.

leśne przedmieście

,,Leśne Przedmieście” to zabudowa wielorodzinna zlokalizowana w miejscowości Durlasy.