TYNKI

Tynkowanie maszynowe

tynki-maszynowe-zlecenia-oferty-a (1)
AdobeStock_118596536.jpega (1)

Nasza firma oferuje również usługę tynkowania maszynowego. Metoda ta polega na nakładaniu materiału tynkarskiego za pomocą agregatu tynkarskiego. Szybkość, ekonomia oraz estetyka wykonania tynków wyżej wymienioną metodą sprawia, że cieszy się ona od wielu lat ogromnym zainteresowaniem klientów, a jej popularność ciągle wzrasta.

Zastosowanie agregatu tynkarskiego przy nakładaniu tynku pozwala nie tylko skrócić czas wykonywanej pracy, ale również zmniejsza ilość odpadów materiału tynkarskiego do minimum, a w efekcie pozwala cieszyć się precyzyjnie wykonaną usługą tynkarską. Maszynowe tynkowanie ścian to proces złożony, wymagający od nas staranności na każdym etapie prac.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Dbamy o wszystkie podstawowe czynniki, które mają ogromny wpływ na efekt końcowy: wysokiej jakości materiał tynkarski, dobre podłoże oraz staranna technika.

Zasięg działalności: do 150km od Łomży

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem usługi tynkowania ścian, prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

tel. +48 793 323 698