O nas

O nas

Eldor-Bud jest dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą domy na sprzedaż na terenie miasta i gminy Łomża. Działalność spółki skupia się na kompleksowej budowie domów jednorodzinnych i świadczeniu powiązanych z tym procesem usług budowlano-remontowych. Swoją ofertę kierujemy głównie do osób zainteresowanych całościową obsługą budowlaną, a w jej efekcie zakupem upragnionego domu dla siebie oraz najbliższych.

Gwarantujemy pewność przeprowadzenia inwestycji, bezpieczeństwo jej finansowania oraz konkurencyjność cenową – hasło o domu tańszym niż mieszkanie nie było kwestią przypadku.
Nasz zespół tworzy grono doświadczonych inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, sprawdzonych w prowadzeniu procesu budowlanego od załatwienia niezbędnych formalności na samym początku, aż do momentu odebrania kluczy do domu. Od początku istnienia firmy świadczymy też liczne usługi budowlane, od wyrównywania terenu, po zaawansowane prace wykończeniowe i wynajmem maszyn. Efekty naszych projektów związanych z budową domów można zobaczyć w zakładkach poświęconym aktualnie realizowanym i zakończonym inwestycjom.

Usługi budowlane

 

eldorbudlogo

Nasze wartości:

  1. Słuchamy Klienta
    Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę do oczekiwań, preferencji i możliwości finansowych.
  2. Dotrzymujemy terminów
    Zawsze wywiązujemy się z zobowiązań, jeśli czegoś się podejmujemy, to zadanie wykonamy w 100%
  3. Ciągle się rozwijamy
    Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami i technologiami budowlanymi, stale jesteśmy gotowi się uczyć.

DOM KROK PO KROKU

Drogę do własnego domu można podzielić na etapy:

Przestawiamy projekt, po czym szczegółowo go omawiamy w każdym aspekcie, poznajemy oczekiwania i ewentualnie w ustalonym zakresie dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów.
Zajmujemy się niezbędnymi wymogami formalno-prawnymi, od spraw związanych z działkami, po uzyskanie niezbędnych pozwoleń i umów z dostawcami wody czy energii. Klient się tym nie martwi.
Pomagamy zabezpieczyć finansowanie inwestycji, od załatwienia formalności, poprzez sprzedaż mieszkania, aż po samo kredytowanie na preferencyjnych warunkach dzięki partnerskiej współpracy z bankami.
Pierwszym etapem będzie oczywiście osiągnięcie stanu surowego wg projektu - wykonanie prac związanych m.in. z fundamentami, wymurowaniem ścian, więźbą dachową oraz pokryciem dachu.
Wykonujemy prace elewacyjne, ocieplamy budynek i rozprowadzamy wszelkie niezbędne instalacje w obiekcie i przygotowujemy ściany do malowania.
Czyli dom wykończony „pod klucz”, gdzie wszelkie prace wykończeniowe zostaną wykonane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszego Klienta. Ogrodzenie posesji i zagospodarowanie zieleni są zawsze w standardzie.

Inwestujemy

Inwestujemy w działki w okolicy miasta Łomża, głównie na terenach podmiejskich gmin. Przy wyborze terenu pod zabudowę jednorodzinną kierujemy się przede wszystkim dogodną dla Klientów lokalizacją. Zdajemy sobie sprawę, że dobre skomunikowanie z miastem, zdrowe, pełne zieleni otoczenie, dostępność ścieżek rowerowych i pieszych mają ogromne znaczenie przy wyborze miejsca, gdzie chcemy mieszkać, żyć i wypoczywać po trudach pracy. Podobnie jak bliskość sklepu, szkoły czy innych instytucji.

Budujemy

Budujemy komfortowe, funkcjonalne i ładne dla oka domy w okolicach Łomży, obecnie koncentrując się na większych inwestycjach związanych z przygotowywaniem mniejszych lub większych osiedli podmiejskich. Kompetencje i doświadczenie zespołu firmy pozwala zawsze wywiązać się z oczekiwań i ustaleń podjętych w drodze umowy z Klientem. Do tego zawsze jest on mile widzianym gościem na samym placu budowy niezależnie od jej etapu, dzięki czemu może na własne oczy jak powstaje jego przyszły, własny dom.

Wykonujemy

Od początku istnienia firmy z powodzeniem świadczymy  usługi budowlane na rzecz zainteresowanych osób i podmiotów. Doświadczenie związane z kompleksową budową domów i innych obiektów oraz fachowa kadra pozwala nam skutecznie podjąć się praktycznie każdego rodzaju prac budowlanych, począwszy od przygotowywania gruntu pod inwestycję, a na poszczególnych pracach wykończeniowych kończąc. Użyczamy również koparek z naszego parku maszynowego na określonych warunkach.