Ostrołęka Pomian

Osiedle Pomian Ostrołęka

pomian ostroleka
Osiedle Pomian - komfortowe domy pod Ostrołęką

Firma Eldor-Bud oferuje sprzedaż domów na budowanym od podstaw osiedlu w Pomianie. W tym miejscu powstanie 21 domów (13 w zabudowie bliźniaczej i 8 domów wolno stojących), każdy wykonany w sprawdzonej, oszczędnej technologii pod kątem eksploatacji. Inwestorom zostaną one przekazane w stanie deweloperskim.

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja inwestycji została dobrana w taki sposób, aby było możliwe korzystanie z uroków spokojnego życia pod miastem i jednocześnie komfortowe podróżowanie między dowolnymi punktami w regionie. W czasie poszukiwań terenu pod inwestycję zrobiliśmy wszystko, aby osadzić ją w terenie bezpiecznym, atrakcyjnym krajobrazowo, niezagrożonym ekspansją miast i zanieczyszczeniami. Wszystkie domy będą podłączone do miejskich gazociągów i kanalizacji, co zwiększy ich komfort i bezpieczeństwo, a także pomoże obniżyć koszty eksploatacyjne.

Inwestycja wkroczy w fazę realizacji w pierwszym kwartale 2018 roku. Obecnie przygotowane są plany i zabezpieczone środki na budowę osiedla, dzięki czemu wszyscy klienci mogą być absolutnie pewni, że prace nie utkną w martwym punkcie, tylko będą terminowo realizowane.

D:KONSTRUKCJE 2017ELDORBUD OstrołękaTobolice_dz_6 - Ver2To

zdjęcia osiedla

wizualizacja osiedla