Ostrołęka Osiedle Żeromskiego Etap 1

osiedle Żeromskiego Ostrołęka Etap 1

zeromskiego ostroleka
Osiedle komfortowych domów w Ostrołęce Żeromskiego

Firma Eldor-Bud oferuje sprzedaż domów na nowo budowanym osiedlu w Ostrołęce. W tym miejscu powstanie docelowo 27 domów (20 w zabudowie bliźniaczej i 7 domów wolno stojących). Etap I obejmuje budowę 13 domów (6  w zabudowie bliźniaczej i 7 domów wolnostojących). Każdy z domów wykonany będzie w sprawdzonej, oszczędnej technologii pod kątem eksploatacji. Domy zostaną przekazane Inwestorom w stanie deweloperskim.

Sprawdź ETAP II

Lokalizacja inwestycji została dobrana w taki sposób, aby było możliwe korzystanie z uroków spokojnego życia pod miastem i jednocześnie komfortowe podróżowanie między dowolnymi punktami w regionie. Wybierając teren pod inwestycję zrobiliśmy wszystko, aby osadzić ją w bezpiecznym, atrakcyjnym krajobrazowo miejscu niezagrożonym ekspansją miast i zanieczyszczeniami. Wszystkie domy będą podłączone do miejskich gazociągów, co zwiększy ich komfort i bezpieczeństwo, a także pomoże obniżyć koszty eksploatacyjne.

Inwestycja Etapu I wkroczy w fazę realizacji w czwartym kwartale 2019 roku, a II etap rozpoczęcie w drugim kwartale 2021. Obecnie przygotowane są plany i zabezpieczone środki na budowę osiedla, dzięki czemu wszyscy klienci mogą być absolutnie pewni, że prace nie utkną w martwym punkcie, tylko będą terminowo realizowane.

ostrołęka-zeromskiego-etap1

Wizualizacja osiedla

Przebieg prac 14.05.2021