Jednaczewo

Jednaczewo

Działki na sprzedaż Łomża - Jednaczewo

Niewątpliwym atutem lokalizacji jest też planowana modernizacja dotychczas gruntowej drogi łączącej wsie Jednaczewo i Szablak, co znacznie podniesie komfort poruszania się po okolicy oraz dojazd do pobliskich dróg wojewódzkich i krajowych.

Inwestycja zakłada budowę czterech domów na sprzedaż w miejscowości Jednaczewo pod Łomżą. Pełna zieleni okolica, łatwa i prosta droga do miasta.

Rozpoczęliśmy prace związane z budową domów we wsi Jednaczewo, oddalonej kilka km od Łomży. Czekające na właścicieli działki są położone przy samym zjeździe z wału na końcu wsi. Bliskość tutejszych lasów, świeże i czyste powietrze tworzą z tej okolicy doskonałe miejsce do życia i wychowania pociech.

Działki o powierzchni 52 ar
Cena: 12 PLN/m2 brutto
Działki o powierzchni 26 ar
Cena: 15 PLN/m2 brutto
Działki o powierzchni 13 ar
Cena: 20 PLN/m2 brutto

Zachęcamy do zapoznania się z wyrysem oraz zapraszamy do kontaktu.
Skontaktuj się z nami

jednaczewo

Na działkach w Jednaczewie powstaną domy typu Margo, o powierzchni użytkowej ponad 88 m2, do której dochodzi jeszcze ponad 40 m2 poddasza, które można będzie samodzielnie zaadaptować do własnych potrzeb. Zgodnie z projektem na parterze obiektu znajdą się trzy pokoje, łazienka, salon i jadalnia, kuchnia, korytarze i wiatrołap.

Domy zostają oddane do użytku w stanie deweloperskim, z zagospodarowaną zielenią, podłączeniem do niezbędnych mediów (woda, kanalizacja, prąd) i ogrodzeniem oddzielającym posesję. Jesteśmy również gotowi podjąć się prac wykończeniowych zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klienta.

Działki na sprzedaż Łomża - Jednaczewo